Itali, shqiptari 22 vjeç ndërron jetë tragjikisht në aksident - Bota Sot
Itali, shqiptari 22 vjeç ndërron jetë tragjikisht në aksident

Diaspora

Itali, shqiptari 22 vjeç ndërron jetë tragjikisht në aksident

Më: 16 gusht 2018 Në ora: 10:03
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një djalë 22 vjeç ka humbur jetën në Itali, pasi ka pësuar aksident me motor. Mediat e huaja raportojnë se aksidenti ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në Fano, pranë Ankonas.

Shqiptari, emri i të cilit nuk bëhet me dije, ishte duke u kthyer nga puna, pasi kishte punuar në restorantin ku punonte si kamerier. Ishte ora 02.00 kur ai ka bërë aksident. I riu ka lënë pas gruan dhe një vajzë 2 vjeçe. Policia nisi hetimet për ndodhinë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...