Lobi Euro Atlantik Shqiptarë po i mban gjallë shpresat e gjithë mërgatës shqiptare - Bota Sot
Lobi Euro Atlantik Shqiptarë po i mban gjallë shpresat e gjithë mërgatës shqiptare

Diaspora

Lobi Euro Atlantik Shqiptarë po i mban gjallë shpresat e gjithë mërgatës shqiptare

Nga: N.A Më: 16 gusht 2018 Në ora: 13:46
Kryetari Shukri Ymeri dhe Antonio Belushi

Lobi Euro Atlaik Shiptare me kryetar Shukri Ymeri, gjatë një vizite në Kalabri është pritur nga Antonio Belushi, ku edhe gjatë kësaj vizitë ata hasën në shumë aktivitete kulturore e deri të mbishkrimet e rrugëve dhe emërtimet e shesheve në gjuhën shqipe.

Ymeri ka thënë se Lobi Euro Atlantik Shqiptarë po i mban gjallë shpresat e gjithë mergatës shqiptare në faktorizimin e forces së Diaspores anë e mbanë Globit.

Ymeri u prit me nderime falë Lobistëve, Antoni Belushi.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...