Mërgimtarit nga Austria iu zunë qese me kokainë - Bota Sot
Mërgimtarit nga Austria iu zunë qese me kokainë

Diaspora

Mërgimtarit nga Austria iu zunë qese me kokainë

Më: 25 gusht 2018 Në ora: 14:04
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar në pasditen e djeshme në Gjilan një të dyshuar mashkull, shqiptarë me nënshtetësi austriake pasi të njëjtit i janë gjetur qese të vogla me kokainë.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K /Shqiptar me nënshtetasi Austriake, të cilin gjatë legjitimimit dhe kontrollimit nga Policia në trup i është gjetur dhe konfiskuar një qese e vogël me substancë të dyshuar narkotike të llojit “Kokain”, në peshë 0.4gr. I dyshuari pas intervistimit me vendimin e Prokurorit, lirohet, kurse rasti mbetet të hetohet nga Policia”, thuhet në njoftimin e Policisë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...