Shqiptari masakrohet në Greqi për borxhin prej ... 100 Eurosh - Bota Sot
Shqiptari masakrohet në Greqi për borxhin prej ... 100 Eurosh

Diaspora

Shqiptari masakrohet në Greqi për borxhin prej ... 100 Eurosh

Më: 2 shtator 2018 Në ora: 11:05
Greqi

Tre shqiptarë kanë masakruar me grushte e hekura, një të ri po shqiptar.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në orët e para të ditës së djeshme në Agrinio, Greqi.

I riu shqiptar i moshës 24-vjeçare është sulmuar nga tre shqiptarë të tjerë, për shkak të një borxhi prej 100 eurosh.

I riu ka marrë plagë të shumta në trup dhe është shtruar në spital.

Policia ka ngritur akuza ndaj tre shqiptarëve të tjerë, të moshave 67, 24 dhe 22 vjeç, të afërm me njëri-tjetrin.

I riu edhe pse ka marrë plagë të shumta, ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...