Ministri Demiri priti në takim Shukri Ymerin nga LOBI - Bota Sot
Ministri Demiri priti në takim Shukri Ymerin nga LOBI

Diaspora

Ministri Demiri priti në takim Shukri Ymerin nga LOBI

Nga: N.Sh Më: 21 shtator 2018 Në ora: 16:46
Ymeri, Demiri

Në Ministrinë e Zhvillimt Rajonal, bashkë me kryetarin e Lobit Euro Atlantik Shqiptarë z. Shukri Ymeri, sot u pritem nga ministri z. Rasim Demiri të cilin e njoftuam me të arriturat e Lobit dhe biseduam për mundësitë e bashkëpunimit të institucioneve të Kosovës me Lobin si organizata më e madhe e cila bashkonë mërgaten në Diasporë.

Shkelqësia e ti z. Rasim Demiri me knaqësi pranoj ftesën që ta vizitoj selinë tonë në Gjermani me dt. 6 Tetorë ku do merë pjesë edhe në manifestimin e organizuar nga LEASH-i në vigjilie të vitit Skenderbeut!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera