Një shqiptar në Itali ngacmon dy vajza minorene, arrestohet - Bota Sot
Një shqiptar në Itali ngacmon dy vajza minorene, arrestohet

Diaspora

Një shqiptar në Itali ngacmon dy vajza minorene, arrestohet

Më: 15 tetor 2018 Në ora: 10:35
Policia italiane

Një 18 vjeçar shqiptar ka ngacmuar seksualisht dy vajze të shkollës së mesme në Itali dhe është vëne në pranga nga autoritetet e vendit fqinj.

18-vjeçari, i cili është raportuar nga mediat lokale në Rimini, tanimë është prapa hekurave, një urdhër i lëshuar nga Gjykata e Riminit.

Ngjarja ka ndodhur në 20 shtatorin e kaluar, rreth orës 15, dy vajzat, të cilat ishin duke ecur në park, e kanë parë veten të rrethuara nga tre djem më të mëdhenj.

18-vjeçari shqiptar, një italian dhe një afrikan i kanë ngacmuar. Një nga vajzat ka thirrur që të largohen.

Teksa janë larguar me shpejtësi njëra nga vajzat thirri një mik në telefon i cili, nga ana tjetër, telefonoi karabinierët.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...