Ambasadori Nikaj takon asamblisten shqiptare në Belgjikë - Bota Sot
Ambasadori Nikaj takon asamblisten shqiptare në Belgjikë

Diaspora

Ambasadori Nikaj takon asamblisten shqiptare në Belgjikë

Nga: A.M. Më: 26 tetor 2018 Në ora: 17:24
Bernard Nikaj dhe Deniza Miftari

Ambasadori i Republikës së Kosovës në Mbretërinë e Belgjikës, Bernard Nikaj ka pritur sot në takim asambleisten shqiptare  komunën Roeselare Deniza Miftarin.                                    

Gjatë takimit ambasadori Nikaj e ka uruar Denizën për suksesin e saj, si dhe u pajtuan që në të ardhmen të bashkëpunojnë për aktivitete të ndryshme me qëllim të promovimit të diasporës e sidomos të të rinjëve në Belgjikë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...