Instruktorja më joshëse e Instagramit, këtë patjetër duhet ta bëjë me nënën, sepse është e lirë deri në shtator

Dieta

Instruktorja më joshëse e Instagramit, këtë patjetër duhet ta bëjë me nënën, sepse është e lirë deri në shtator

Më: 24 shtator 2020 Në ora: 00:30
Jen Selter

Jen Selter, instruktore profesioniste e fitnesit, është ankuar në profilin e Instagramit se ushtrimet e jogës është detyruar t’i bëjë me nënën, pasi që e gjora është e lirë deri në shtator

Duke shikuar videon, Jen dhe nëna e saj argëtohen shkëlqyeshëm, duke u përpjekur të bëjnë ndonjë ushtrim, mirëpo ajo që neve na ka rënë ta shohim është që tani na është e qartë nga kush Selter ka trashëguar bukurinë e vet.

Në të vërtet, Jenin e quajnë prapanica më e bukur e Instagramit, mirëpo neve na duket që tani i bën konkurrencë nëna e saj.

Jen Selter ka njohur shumë fansa dhe ka deklaruar: “Aktualisht jam në fazën e jetës ku trajnohem shumë vjet dhe thjesht dëshiroj të kënaqem në çdo gjë”.

Jemi të sigurt që pas këtyre ushtrimeve ajo dhe nëna e saj do të kenë numër më të madh miqsh në rrjetet shoqërore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat