Pija që heq kilogramët e tepërta

Dieta

Pija që heq kilogramët e tepërta

Më: 3 mars 2021 Në ora: 08:46
Foto ilustrim

Nëse dëshironi të hiqni shpejt dhe në mënyrë të shëndetshme kilogramët, atëherë ky smoothie i shijshëm është ajo që ju duhet.

Përbërësit

2 mollë

gjysmë filxhani jogurt

2/3 filxhan limoni të shtrydhur

një lugë të vogël liri

Përgatitja

Dy mollë të prera në feta, gjysmë filxhani jogurt, 2/3 filxhan limon të shtrydhur dhe një lugë të vogël liri hidhini në blender ose përzieni me mikser dore.

Kjo pije përmban vitamina të shumta, të cilat do t’ju mbajnë të ngopur, por për eliminim sa më të shpejtë të kilogramëve kombinoni smoothien me aktivitet fizik.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat