Durrës/ 20-vjeçari përplaset nga treni - Bota Sot
Durrës/ 20-vjeçari përplaset nga treni

Durrësi

Durrës/ 20-vjeçari përplaset nga treni

Më: 20 maj 2019 Në ora: 11:55
Foto

Një aksident hekurudhor ka ndodhur pak minuta më parë në hyrje të stacionit të trenit në Durrës.

Një i ri rreth të 20-ve është përplasur nga treni që lëvizte me shpejtësi të ulët.

I plagosuri është dërguar në gjendje të rëndë në spital ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve, ndërsa po punohet për identifikimin e tij dhe rrethanat e aksidentit.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat