E përplasi treni, humb jetën 16-vjeçari në Durrës - Bota Sot
E përplasi treni, humb jetën 16-vjeçari në Durrës

Durrësi

E përplasi treni, humb jetën 16-vjeçari në Durrës

Më: 20 maj 2019 Në ora: 14:50
Foto

16-vjeçari i cili u përplas nga treni në Durrës ka humbur jetën.

Sipas dëshmitarëve 16-vjeçari S.K ka qenë me kufje në vesh dhe nuk e ka dëgjuar trenin.

Ngjarja ka ndodhur në hyrje të stacionit të trenit në Durrës paraditen e sotme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat