Policia Durrës, uron fëmijët për feston e 1 Qershorit - Bota Sot
Policia Durrës, uron fëmijët për feston e 1 Qershorit

Durrësi

Policia Durrës, uron fëmijët për feston e 1 Qershorit

Më: 1 qershor 2019 Në ora: 16:35
Foto

Dëshirës së fëmijëve në “Shtëpinë e Foshnjës” në Durrës, për të luajtur me makinat dhe motorët e Policisë, i janë përgjigjur në festën e tyre efektivët e Policisë së Durrësit.

Drejtori i Policisë Durrës së bashku me efektivë të policisë kanë vizituar sot, Shtëpinë e Foshnjës në lagjen Nr. 14.

Drejtori i Policisë Alfred Çepe, uroi përzemërsisht fëmijët dhe u shpreh i gatshëm për tu ardhur në ndihmë në çdo kohë për çdo nevojë që kanë.

Punonjësit e Policisë kanë shpërndarë pako me dhurata për fëmijët e qendrës dhe më pas i kanë marrë për të parë nga afër makinat dhe motorët e Policisë.

Policia e Durrësit uron gjithë fëmijët gëzuar 1 Qershorin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...