Futet në det për tu larë, vdes turisti - Bota Sot
Futet në det për tu larë, vdes turisti

Durrësi

Futet në det për tu larë, vdes turisti

Më: 1 korrik 2019 Në ora: 13:37
Ilustrim

Një turist  ka humbur jetën sapo është futur në det për tu larë. Burime nga policia bëjnë me dije se rreth orës 12:46, në lagjen Nr.13,Durrës, shtetasi S.A., 49 vjeç, banues në Gjermani, është futur në det dhe ka gjetur vdekjen.

I mbyturi është shtetas nga Kosova, por banues në Gjermani dhe kishte ardhur për pushime në Durrës.

Paraprakisht dyshohet se bëhet fjalor për arrest kardiak. Grupi Hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat