Në Durrës përfshihet nga flakët godina e Bashkisë - Bota Sot
Në Durrës përfshihet nga flakët godina e Bashkisë

Durrësi

Në Durrës përfshihet nga flakët godina e Bashkisë

Më: 6 korrik 2019 Në ora: 20:27
Foto

Godina e Bashkisë së Durrësit është përfshirë nga nja zjarr mbrëmjen e sotme.

Në vendngjarje kanë shkuar menjëherë forcat e policisë, dhe zjarrëfikëset të cilat po punojnë për shuarjen e flakëve.

Paraprakisht mendohet se zjarri është aksidental. Zjarri ka rënë në katin e parë ku janë zyrat dhe arkivi.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat