Tërmete edhe gjate natës, në Durrës njerëzit flenë jashtë - Bota Sot
Tërmete edhe gjate natës, në Durrës njerëzit flenë jashtë

Durrësi

Tërmete edhe gjate natës, në Durrës njerëzit flenë jashtë

Më: 22 shtator 2019 Në ora: 08:43
Tërmete edhe gjate natës, në Durrës njerëzit flenë jashtë

Pas mesnatës ka patur disa lëvizje të forta të tokës dhe lëkundjet janë ndjerë më së shumti në qytetin e Durrësit.

Goditjet e tërmetit kanë qenë me fuqi më të ulët se në fillim, megjithatë nuk është dashur shumë që paniku të rritet.

Me batanije njerëzit kanë qëndruar jashtë, një pjesë e kanë kaluar natën duke fjetur nëpër makina.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat