Dëmet që la tërmeti në Durrës - Bota Sot
Dëmet që la tërmeti në Durrës

Durrësi

Dëmet që la tërmeti në Durrës

Më: 22 shtator 2019 Në ora: 11:50
Durrës

Dëmet që la tërmeti i djeshëm në Durrës, por që vazhduan edhe sot ishin të shumta.

Në fotot dhe videot që Top Channel sjell pamje se si duken ndërtesat e çara, çadrat që janë ngritur për të pritur njerëzit.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat