Panik edhe në Durrës. Njerëzit lënë banesat pas lajmit të rremë dhe dalin rrugëve

Durrësi

Panik edhe në Durrës. Njerëzit lënë banesat pas lajmit të rremë dhe dalin rrugëve

Më: 22 shtator 2019 Në ora: 23:37
Foto

Pas Tiranës edhe qytetarët në Durrës kanë dalë në rrugë nga frika e tërmeteve.

Image
Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat