Mëngjesi në stadiumin e Durrësit, vetëm një person i shtrirë në çadrat e emergjencës - Bota Sot
Mëngjesi në stadiumin e Durrësit, vetëm një person i shtrirë në çadrat e emergjencës

Durrësi

Mëngjesi në stadiumin e Durrësit, vetëm një person i shtrirë në çadrat e emergjencës

Më: 23 shtator 2019 Në ora: 10:57
Mëngjesi në stadiumin e Durrësit

Pas natës që kaluan në fushën e stadiumit të Durrësit për shkak të frikës nga tërmetet, qytetarët janë larguar në orët e para të mëngjesit.

Në dy çadrat e emergjencës të ngritura në stadium, vetëm një person ishte i shtrirë këtë mëngjes, ndërsa të tjerët janë larguar.

Rajoni i Durrësit ishte epiqendra e tërmeteve që goditën këto ditë vendin. Lëkundjet e tokës janë ndjerë sot deri në orën 02:27. Magnituta e tërmetit të fundit ka qenë 2.7 dhe thellësia 16 km.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...