Spitali i Durrësit në “shtet rrethim”, asnjë nuk hyn dot - Bota Sot
Spitali i Durrësit në “shtet rrethim”, asnjë nuk hyn dot

Durrësi

Spitali i Durrësit në “shtet rrethim”, asnjë nuk hyn dot

Më: 1 nëntor 2019 Në ora: 19:13
Spitali i Durrësit në “shtet rrethim”

Policia ka rrethuar spitalin e Durrësit ku ndodhet prokurori i plagosur Arjan Ndoj dhe i plagosuri tjetër Landi Muharremi.

Të dy personat bëhet me dije se janë jashtë rrezikut për jetën, ndërsa policia i druhet ndonjë tjetër tentative për eliminim fizik.

Personat që futen në spital kontrollohen të gjithë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat