Shiu përmbyt rrugët e Durrësit - Bota Sot
Shiu përmbyt rrugët e Durrësit

Durrësi

Shiu përmbyt rrugët e Durrësit

Më: 6 nëntor 2019 Në ora: 18:53
Shiu përmbyt rrugët e Durrësit

Reshjet e dendura të shiut që nisën pasditen e sotme rikthyen problemet në qarkullimin e këmbësorëve dhe automjeteve në Durrës.

Një pjesë e rrugëve ndodhen nën pushtetin e ujit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat