Normalizohet situata në Durrës, reshje të pakta shiu - Bota Sot
Normalizohet situata në Durrës, reshje të pakta shiu

Durrësi

Normalizohet situata në Durrës, reshje të pakta shiu

Më: 7 nëntor 2019 Në ora: 11:01
Foto

Pas reshjeve të shumta që përfshinë Shqipërinë dhe që aktualisht vazhdojnë ende në pjesën më të madhe të vendit, situata duket se është normalizuar në qytetin e Durrësit.

Momentalisht kanë nisur reshje fare të pakta shiu.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat