Durrës/ Furra e bukës që nuk u mbyll dhe nuk ndali punën në asnjë ditë pas tërmetit - Bota Sot
Durrës/ Furra e bukës që nuk u mbyll dhe nuk ndali punën në asnjë ditë pas tërmetit

Durrësi

Durrës/ Furra e bukës që nuk u mbyll dhe nuk ndali punën në asnjë ditë pas tërmetit

Më: 6 dhjetor 2019 Në ora: 07:40
Furra e bukës

Një furrë buke në Durrës nuk është mbyllyr për asnjë ditë edhe pas tërmetit të tmerrshëm të 26 nëntorit.

Mireli, pronari i kësaj furre ka jetuar për 18 vite në ishullin Zakenthos, ishull i cili njihet si vend me natyrë sizmike të lartë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat