Durrës/ Klinika e dëmtuar nga tërmeti ende pa larë kredinë - Bota Sot
Durrës/ Klinika e dëmtuar nga tërmeti ende pa larë kredinë

Durrësi

Durrës/ Klinika e dëmtuar nga tërmeti ende pa larë kredinë

Më: 6 dhjetor 2019 Në ora: 07:50
Stomatologia Aurora

Në Durrës është dëmtuar edhe një klinikë dentare e cila ishte në katin e dytë të një pallati të dëmtuar.

Stomatologia Aurora thotë se muret kanë rënë, është prishur edhe banjoja dhe gjithçka është kthyer përmbys.

“Duhet të marrim një përgjigje, siguroacioni duhet të kthejë një përgjigje pasi klinika është e siguruar dhe kreditë duhen paguar. Ne kemi punuar edhe me klientë italian por tani është pezulluar çdo gjë”- shprehet e shqetësuar Aurora.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat