Pamje të rënda nga Durrësi, pema rrëzohet dhe zë poshtë kalimtarët - Bota Sot
Pamje të rënda nga Durrësi, pema rrëzohet dhe zë poshtë kalimtarët

Durrësi

Pamje të rënda nga Durrësi, pema rrëzohet dhe zë poshtë kalimtarët

Më: 24 dhjetor 2019 Në ora: 14:56
Pamje e shkeputur nga video

Gjithçka ka ndodhur sa hap e mbyll sytë.

Dy kalimtarë të rastit në qytetin e Durrësit janë plagosur rëndë pasi i ka zënë poshtë një palmë që ka rënë mbi trotuar.

Palma ka rënë mbi trotuar duke zënë poshtë të dy qytetarët.

Të plagosurit, identiteti i të cilëve nuk është bërë ende me dije, fatmirësisht ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Ngjarja ka ndodhur në Bulevardin pranë sheshit “Azem Hajdari”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat