Servisi në Durrës përfshihet nga flakët, digjen disa makina - Bota Sot
Servisi në Durrës përfshihet nga flakët, digjen disa makina

Durrësi

Servisi në Durrës përfshihet nga flakët, digjen disa makina

Më: 1 shkurt 2020 Në ora: 20:15
Foto

Një servis automjetesh është përfshirë nga flakët në Durrës. Ngjarja ka ndodhur pasditen e kësaj të shtune, ku raportohet se disa automjete janë djegur.

Burime nga zjarrfikësja Durrës konfirmojnë se janë dëgjuar edhe zhurma shpërthimesh.

Për fat të mirë nuk raportohet për persona të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Policia dhe zjarrfikësit ndodhen në vendngjarje dhe po punohet për shuarjen e flakëve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat