Tronditet Durrësi/ Një i vrarë dhe një i plagosur nga të shtënat me armë

Durrësi

Tronditet Durrësi/ Një i vrarë dhe një i plagosur nga të shtënat me armë

Më: 2 mars 2020 Në ora: 19:39
Foto ilustrim

DURRËS- Një person ka mbetur i vrarë ndërsa një tjetër i plagosur rëndë pas disa të shtënave në qytetin bregdetar të Durrësit. Ngjarja ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në lagjen nr.14 të Durrësit.

Ende nuk dihet identiteti i viktimës dhe të plagosurit, ndërkohë në vendin e  ngjarjes kanë shkuar forca të shumta policie të cilët po punojnë për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje të rëndë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat