Durrës, 58 vjeçari i jep fund jetës duke u vetëhedhur nga kati I 6-të

Durrësi

Durrës, 58 vjeçari i jep fund jetës duke u vetëhedhur nga kati I 6-të

Më: 4 mars 2020 Në ora: 15:21
Foto ilustrim

Një 58 vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëhedhur nga kati I 6-të I pallatit ku banonte. Ngjarja e rëndë u shënua në orën 14:55 minuta në lagjen nr 17 të Durrësit.

“Dyshohet se si pasojë e depresionit është vetëhedhur nga lartësia, kati i 6 i  pallatit ku banonte shtetasi A.P., 58 vjeç, i cili për  pasojë ka ndërruar jetë” informoi policia e Durresit.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të  ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat