Aksident në Durrës, shikoni si ka përfunduar makina

Durrësi

Aksident në Durrës, shikoni si ka përfunduar makina

Më: 9 mars 2020 Në ora: 21:24
Foto

Një aksident ka ndodhur në unazën e qytetit të Durrësit. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të hënë, ku për fat të mirë nuk raportohet për persona të lënduar.

Sipas informacioneve paraprake bëhet e ditur se makina me targa AA 835 GH është përplasur me bordurën dhe më pas është kthyer përmbys.

Policia mbërriti në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat