Bashkëshorti i Kryebashkiakes së Durrësit bën denoncimin: Më vodhën makinën luksoze!

Durrësi

Bashkëshorti i Kryebashkiakes së Durrësit bën denoncimin: Më vodhën makinën luksoze!

Më: 7 shtator 2020 Në ora: 18:25
Kryebashkiakia e Durrësit

Emiljano Sako, bashkëshorti i Kryebashkiakes së Durrësit ka rënë pre e grabitësve. Ai ka dononcuar pak kohë më parë në policinë e Durrësit vjedhjen e vetures së tij luksoze.

Mësohet se ajo ishte në pronësi të tij por përdorej dhe nga anëtarët e familjes.

Emijanë Sako është aksioner i përfaqësuesit zyrtar të makina luksoze Premium në Shqipëri, siç ëshë “Jaguar” “Range rover” “Volvo cars” Volvo trucks” “Renault trucks” “ Volvo Pentra”.

Ende nuk dihen personat të cilët kanë kryer nje akt të tillë. Policia po punon me zbardhjen e rrethanave të krimit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat