Plagosen babë e bir, autori largohet nga vendi

Durrësi

Plagosen babë e bir, autori largohet nga vendi

Më: 14 shtator 2020 Në ora: 18:38
Ilustrim

Dy persona janë plagosur me armë zjarri rreth orës 17:45 në Durrës.

Të plagosur kanë mbetur dy shtetasi H.B dhe M.B, (babë e bir) të cilët ndodhen në spital jashtë rrezikut për jetën.

Dyshohet se pas një konflikti të çastit dy të plagosurit janë qëlluar me armë zjarri nga shtetasi A. Ll , i cili është larguar nga vendi i ngjarjes. Autori i ngjarjes ishte nën gjendjen e alkoolit.

Policia ka rrethuar zonën dhe po vijon kërkimet për kapjen e autorit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat