Sherri me armë, zbulohen emrat kush janë babë e bir të plagosur

Durrësi

Sherri me armë, zbulohen emrat kush janë babë e bir të plagosur

Më: 18 shtator 2020 Në ora: 21:18
Foto ilustrim

Të tjera detaje dalin në dritë nga plagosja e babë e bir në Durrës që ndodhi mbrëmjen e sotme në lagjen 13.

Mësohet se bëhet fjalë për Armando Baboçin, 39 vjeç dhe Erald Gjinin, 19 vjeç.

Ky i fundit ka ndërruar mbiemrin, ndërsa thuhet se janë kontingjent të krimit.

Ndërkohë,  bëhet me dije se të plagosurit janë jashtë rrezikut për jetën, ndërkohë që pala tjetër e arrestuar, që po merret në pyetje është me mbiemrin Tatozi.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat