Vrau qenin duke e tërhequr zvarrë me veturë, vdes 50 vjeçari shqiptar

Durrësi

Vrau qenin duke e tërhequr zvarrë me veturë, vdes 50 vjeçari shqiptar

Më: 22 shtator 2020 Në ora: 18:15
Durrës

Disa ditë më parë në media u publikuan pamjet shqetësuese të një qeni i cili po tërhiqej zvarrë nga një makinë në Durrës.

Një ditë më tutje policia e arrestoi personin përgjegjës për aktin mizor dhe nisi procedimin penal.

Por rezulton se 50 vjeçari Faik Përkoxha ka ndërruar jetë. Lajmin e kanë përcjellë familjarët e burrit, ndërsa mësohet se ai ka vdekur për shkak të një ataku kardiak.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat