Çfarë ndodhi? 60-vjeçari paraqitet i plagosur me thikë në spitalin e Durrësit

Durrësi

Çfarë ndodhi? 60-vjeçari paraqitet i plagosur me thikë në spitalin e Durrësit

Më: 23 shtator 2020 Në ora: 18:20
Foto ilustrim

Sot rreth orës 17:10, Urgjenca e Spitalit Rajonal Durrës, njoftoi se ka shkuar i dëmtuar me mjet prerës (thikë), në rrethana ende të paqarta shtetasi L.B., rreth 60 vjeç, banues në Durrës, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë janë duke punuar për zbardhjen e ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat