Shpërthen bombula e gazit në Durrës, shembet banesa e 75-vjeçarit

Durrësi

Shpërthen bombula e gazit në Durrës, shembet banesa e 75-vjeçarit

Më: 17 dhjetor 2020 Në ora: 08:32
Durrës

Një 75-vjeçar është lënduar në banesën e tij, pas shpërthimit të një bombule gazi. Ngjarja ka ndodhur në Durrës mëngjesin e sotëm në shtëpinë e Fetah Barotit.

Policia thotë se nga shpërthimi i bombulës së gazit, soleta e shtëpisë është shembur dhe ka rënë mbi 75-vjeçarin, i cili në momentin e ngjarjes ndodhej i vetëm në shtëpi.

Për fat të mirë i moshuari ka shpëtuar vetëm me disa lëndime, pasi është ndihmuar nga departamenti zjarrfikës.

Po punohet për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat