Rikthehet normaliteti në portin e Durrësit pas motit të keq/ Sot priten 3 tragete nga Italia

Durrësi

Rikthehet normaliteti në portin e Durrësit pas motit të keq/ Sot priten 3 tragete nga Italia

Më: 31 dhjetor 2020 Në ora: 10:57
Durrës

Durrësi u kaplua nga moti i keq.

Por sot, moti i keq duket se është ‘zbutur’ pasi porti i Durrësit ka rihapur lëvizjet e trageteve që lidhin Shqipërinë me Italinë.

Pas dy ditëve pushim, udhëtimet janë rikthyer me nisjen e dy tragetëve në drejtim të Barit u nisën dy tragete.

Ndërkohë që ditën e sotme priten të mbërrijnë 3 të tjerë, nga të cilët 2 janë nisur nga Bari dhe 1 nga Ankona.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat