Durrës: 1 ndër 3 biznese të vogla falimentuan brenda 2020

Durrësi

Durrës: 1 ndër 3 biznese të vogla falimentuan brenda 2020

Më: 31 dhjetor 2020 Në ora: 17:19
Durrës

Një në tre biznese të vogla në Durrës kanë falimentuar gjatë vitit 2020.

Tërmeti i nëntorit 2019 dhe pandemia që mbizotëroi 2020 janë shkaktarët kryesorë.

Sektori i turizmit, agjencitë turistike janë më të dëmtuarat

Kronika e përgatitur nga gazetari i Ora News, Mark Brunga.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat