Durrës/ Pas një sherri, plagoset i riu sirian

Durrësi

Durrës/ Pas një sherri, plagoset i riu sirian

Më: 3 janar 2021 Në ora: 18:25
Foto ilustrim

Një 23-vjeçar sirian ka mbetur i plagosur pas një sherri të çastit të ndodhur në Durrës.

Policia bën me dije se në orën 17:30, në lagjen nr.4, Durrës, dyshohet se pas një konflikti të çastit, ka mbetur i lënduar me mjet prerës (thikë), shtetasi sirian A. M., rreth 23 vjeç, i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë shërbimet e Policisë kanë bërë të mundur identifikimin e autorit dhe shoqërimin e tij në ambientet e Policisë për veprime të mëtejshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat