Tragjike në portin e Durrësit/ Kamioni tërheq zvarrë një vajzë të re, humbi jetën nga plagët

Durrësi

Tragjike në portin e Durrësit/ Kamioni tërheq zvarrë një vajzë të re, humbi jetën nga plagët

Më: 7 janar 2021 Në ora: 16:02
Ilustrim

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Portin e Durrësit.

Një 39-vjeçar, me inicialet F. K, nën drejtimin e një kamioni, ka aksidentuar shtetasen A. H., 25 vjeçe.

Kjo e fundit ka humbur jetën pak sekonda më vonë, pasi është tërhequr zvarrë për disa metra.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në ambientet e policisë për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat