Durrës/ Merr flakë makina “Cadillac”, detajet e para

Durrësi

Durrës/ Merr flakë makina “Cadillac”, detajet e para

Më: 3 shkurt 2021 Në ora: 20:56
Foto ilustrim

Sot rreth orës 19:45, në lagjen nr.13, Durrës, si pasojë e defekti teknik në bombulën e gazit ka shpërthyer dhe ka marrë flakë mjeti tip “Cadillac”.

Mjeti me drejtues shtetasin A. A., ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat