Rrebeshe shiu gjatë natës, përmbyten disa rrugë në Durrës

Durrësi

Rrebeshe shiu gjatë natës, përmbyten disa rrugë në Durrës

Më: 15 mars 2021 Në ora: 08:59
Ilustrim

DURRËS- Kapriçot e motit kanë kthyer rrebeshet e forta të shiut menjëherë pas festimit të ditës së verës.

Për pasojë dekori festiv pranveror në qendër të Durrësit është dëmtuar.

Probleme në qarkullimin e automjeteve dhe këmbësorëve janë shkaktuar në orët e mëngjesit.

Poashtu edhe në disa akse rrugore që ndodhen nën pushtetin e ujit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat