Sherri mes tyre ‘alarmoi’ policinë, shoqërohet një grua dhe një burrë në Durrës

Durrësi

Sherri mes tyre ‘alarmoi’ policinë, shoqërohet një grua dhe një burrë në Durrës

Më: 24 mars 2021 Në ora: 16:53
Foto ilustrim

 Dy persona janë shoqëruar në polici për shkak se janë konfliktuar me njëri tjetrin.

Sipas policisë rreth orës  14:30, në lagjen nr.4, Durrës, shtetasja E.G., është konfliktuar me një burrë Ç.K.

Njoftimi i policisë:

Më datë 24.03.2021, rreth orës  14:30, në lagjen nr.4, Durrës, shtetasja E.G., është konfliktuar me shtetasin Ç.K.

Në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e Policisë të cilët kanë shoqëruar në ambientet e Komisariatit të dyja palët në konflikt për veprime të mëtjeshme.

Grupi hetimor në drejtimin e Prokurorisë Durrës, vijon punën për sqarimin e rrethanave dhe të shkakut të konflikit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat