Aksident te rruga e portit, plagoset një person në Durrës

Durrësi

Aksident te rruga e portit, plagoset një person në Durrës

Më: 8 prill 2021 Në ora: 23:55
Durrës

Mbrëmjen e sotme, një aksident raportohet të ketë ndodhur në Durrës.

Sipas burimeve për mediat, një automjet është përplasur tek rruga e portit në qytetin bregdetar.

Për pasojë ka mbetur i plagosur një person dhe është transportuar drejt spitalit të Durrësit për të marrë ndihmën e parë mjekësore.

Mendohet se shkak i aksidentit ka qenë shpejtësia tej normave të lejuara.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat