Në Durrës numërohen 196 kuti nga 481, PS dhe PD në rritje

Durrësi

Në Durrës numërohen 196 kuti nga 481, PS dhe PD në rritje

Më: 26 prill 2021 Në ora: 20:18
Foto

Kur po i afrohet gjysmës së kutive të votimit në Qarkun e Durrësit, Partia Socialiste është subjekti që kryeson në këtë qark me 31733 vota në total ndërsa Partia Demokratike është deri tani në 23808 vota. Për LSI janë vetëm 3769 vota kur janë numëruar 196 kuti votimi nga 481 që janë në total.

Qarku Durrës

PS 31733

PD 23808

LSI 3769

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat