Gjendet i mbytur një 56-vjeçar në Durrës

Durrësi

Gjendet i mbytur një 56-vjeçar në Durrës

Më: 9 maj 2021 Në ora: 08:19
Durrës

Një 56-vjeçar është gjetur i mbytur mëngjesin e sotëm në Durrës.

Policia njofton se më datë 09.05.2021, në orën 07:35, në Porto Romano, është gjetur i mbytur në det nga peshkatarët shtetasi B. B. rreth 56 vjeç.

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat