“E kam kap ritmin”/ Soreca ia merr valles me të rinjtë në Durrës: Ndihem si në shtëpi

Durrësi

“E kam kap ritmin”/ Soreca ia merr valles me të rinjtë në Durrës: Ndihem si në shtëpi

Më: 19 maj 2021 Në ora: 12:08
Luigi Soreca

Ambasadori i BE Luigi Soreca ditën e sotme ishte në Durrës.

Ambasadori tha se në Durrës ai ndihet si në shtëpi, ndërsa bëri dhe batuta me qytetarë, me të cilët kërceu më pas.

“Faleminderit të gjithëve për këtë mikpritje kaq të ngrohtë. Edhe pogonishten e kam mësuar, mendoj se e kam kap ritmin, Ky turne nëpër Shqipëri është një mundësi e shkëlqyer për të takuar qytetarët shqiptarë.

Ju e dini që jam ambasadori BE por jam italian, dhe kur vij këtu ndihem si në shtëpi”, tha ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat