Një person gjendet i mbytur në Portin e Durrësit, ja informacionet paraprake

Durrësi

Një person gjendet i mbytur në Portin e Durrësit, ja informacionet paraprake

Më: 30 maj 2021 Në ora: 14:09
Foto ilustrim

Një person është gjetur i mbytur këtë të diel në Portin e Durrësit.

Dyshohet se i mbyturi është një shtetas i huaj, sipas gjasave me origjinë nga vendet e Lindjes së Mesme.

Ai është nxjerr në breng nga Policia në bashkëpunim me rojet kufitare. Ende nuk dihet identiteti i të ndjerit dhe kombësia e tij.

Dyshohet se ai është mbytur në përpjekje për të kaluar ilegalisht kufirin në drejtim të Italisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat