Basha nga Durrësi: Demokratët nuk e pranojnë masakrën zgjedhore! Të bashkuar për të përmbushur misionin

Durrësi

Basha nga Durrësi: Demokratët nuk e pranojnë masakrën zgjedhore! Të bashkuar për të përmbushur misionin

Më: 5 qershor 2021 Në ora: 21:02
Lulzim Basha

Kryetari në deturë i PD Lulzim Basha ka vijuar takimet me strukturat e partisë, në kuadër të zgjedhjeve të brendshme në 13 qershor.

‘Demokratët e qarkut të Durrësit nuk e pranojnë masakrën zgjedhore, nuk e pranojnë rënien e demokracisë. Ne jemi të bashkuar dhe gati për ta çuar deri në fund misionin që kemi marrë mbi supet tona’, shkruan Basha në Facebook.

Postimi i plotë i Lulzim Bashës:

Demokratët e qarkut të Durrësit nuk e pranojnë masakrën zgjedhore, nuk e pranojnë rënien e demokracisë. Ne jemi të bashkuar dhe gati për ta çuar deri në fund misionin që kemi marrë mbi supet tona. Ne do mbrojmë demokracinë dhe do sjellim një të ardhme më të mirë për Shqipërinë dhe shqiptarët.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat