Durrës, makina përplas këmbësoren me nënshtetësi italiane dhe largohet

Durrësi

Durrës, makina përplas këmbësoren me nënshtetësi italiane dhe largohet

Më: 15 qershor 2021 Në ora: 20:32
Foto ilustrim

Një nënshtetase italiane është aksidentuar mbrëmjen e sotme në lagjen 11 të qytetit të Durrësit.

Mësohet se gruaja është përplasur nga një makinë e cila më pas është larguar nga vendi i ngjarjes.

Ajo është transportuar me urgjencë në spitalin rajonal të qytetit bregdetar për ndihmë mjekësore dhe mësohet se ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia ka nisur hetimet për identifikimin dhe kapjen e drejtuesit të mjetit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat