Kaq peshon kokaina që u kap në kontejnerin me banane në Durrës

Durrësi

Kaq peshon kokaina që u kap në kontejnerin me banane në Durrës

Më: 13 korrik 2021 Në ora: 17:25
Pamje nga vendi i ngjarjes

Policia e Durrësit ka peshuar lëndën narkotike që u kap sot në një kontejner me banane në portin e Durrëisat.

Bëhet fjalë për 11 kg e 650 gram kokainë.

Policia ka ndaluar shoferin dhe një përfaqësues të kompanisë që priste ngarkesën me banane, të cilët kanë mohuar përfshirjen në tentativën e trafikut.

Një sasi kokaine u sekuestrua në Portin e Durrësit në një kontejner me banane të ardhur nga Ekuadori.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat