"Ec përpara të q**** rob**", Polici në Durrës shan qytetarin nga makina

Durrësi

"Ec përpara të q**** rob**", Polici në Durrës shan qytetarin nga makina

Më: 15 korrik 2021 Në ora: 14:34
Pamje nga video

Një video skandaloze është publikuar në rrjetet sociale, ku shihet një efektiv policie që shan në mënyrën më të pistë një qytetar, teksa ishte në orarin e punës.

Video është publikuar nga JOQ, ndërsa ka qënë një person i ulur në pjesën e pasme të makinës së policisë, i cili ka filmuar momentin kur efektivi ofendon qytetarët.

Video është bërë në Durrës, ndërsa dëgjohet polici që ofendon qytetarin me zë të lartë nga makian, duke i kërkuar që të ecë më para.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by JOQ Albania (@joqalbania)

‘Ec përpara, ec more përpara të q*** r***’. Na rrujti k***’- thotë polici që paguhet nga taksat e qytetarëve për të ruajtur rendin dhe qetësinë dhe për të ndëshkuar "të fortët" që flasin gjuhën e tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat